Стати кіноакадеміком

Кожна кандидатура, запропонована на вступ до кіноакадемії, повинна відповідати наступним вимогам у одній з трьох категорій.

01 перша категорія

Представники кіноіндустрії, які є громадянами України, та які брали участь у створенні одного і більше повнометражних ігрових фільмів або трьох і більше короткометражних та/або документальних та/або анімаційних фільмів (починаючи з 1991 р.), що були публічно продемонстровані, у якості автора (сюди входять: актори, сценаристи, режисери, оператори, художники-постановники, композитори, художники із гриму та художники з костюмів) чи продюсера. Члени 1-ї категорії можуть брати участь у заходах кіноакадемії на пільгових умовах, а також мають право голосу у пропорції 1:1.

02 друга категорія

Діячі культури, мистецтва та кіноіндустрії, які зробили суттєвий внесок у розвиток та просування українського кінематографу (сюди входять дистриб’ютори, кінокритики та керівники міжнародних кінофестивалів). Рішення про членство у цій категорії може прийматися Правлінням кіноакадемії або Наглядовою Радою. Членство у 2-й категорії дає право членам кіноакадемії брати участь у заходах кіноакадемії на пільгових умовах, а також надає право голосу у пропорції 1:1.

03 третя категорія

Меценати та спонсори вітчизняного кінематографа, що не мають права голосувати.

Українська кіноакадемія діє згідно з Положенням про членство в Українській кіноакадемії

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, на електронну адресу: membership@uafilmacademy.org

Членство в Українській кіноакадемії засноване на принципі добровільності та є індивідуальним. Кожен кандидат отримає рішення Правління Української кіноакадемії щодо членства за I категорією протягом 14 робочих днів. Рішення щодо членства за II та III категоріями приймається раз на місяць на засіданні Правління Української кіноакадемії.

До функцій членів Кіноакадемії входить:
  • Участь в голосуванні за переможців у номінаціях Національної Кінопремії;
  • ​Затвердження нових напрямків діяльності Кіноакадемії та нових номінацій Кінопремії під час загальних зборів Кіноакадемії;
  • Участь у заходах Української кіноакадемії

ФОРМА ДЛЯ АКАДЕМІКІВ Усі поля форми обов'язкові для заповнення

Контактні дані