Майстер-клас Сергія Буковського «…не шукайте! Кінохроніки Голодомору не існує!»

Другий майстер-клас із серії освітніх заходів Української кіноакадемії, який відбудеться 17-го листопада у Домі «Майстер Клас», проведе режисер-документаліст Сергій Буковський


Остання субота листопада – це день пам’яті жертв Голодомору 1932-33-х років. Саме цій даті буде присвячений майстер-клас Сергія Буковського «…не шукайте! Кінохроніки Голодомору не існує!». Мова піде про стрічку «Живі» (2008) Буковського.


Режисер зупиниться на тому, як було складено структуру фільму, розповість про роботу  з архівами та як виходити із критичних ситуацій під час роботи над фільмом.


«Живі» – це стрічка про приховування правди. Один з персонажів – Гаррет Джонс, британський журналіст, в 30-ті роки об’їздив всю Харківщину та опублікував в західній пресі велику статтю про те, що відбувається в Україні. Західні дипломати звітували про це. Оригінали цих документів показані та озвучені в фільмі. Але світ не здригнувся від жаху. Світ тоді, як і зараз, був «глибоко стривожений» подіями в Україні. Гаррета в Харкові затримали та екстрадирували, він став в СРСР персоною нон-грата», - говорить Сергій Буковський.


Фільм “Живі” був показаний у 20 країнах світу.


Сергій Буковський більше 10 років працював на Українській студії хронікально-документальних фільмів, за 35-річну кар’єру в кіно зняв близько 40 документальних фільмів, що брали участь у багатьох фестивалях, зокрема Молодість, DOC Leipzig, Margaret Maid Festival (New York), Краківський МКФ, Фестиваль короткометражних фільмів в Оберхаузені, Mediawave (Дьйор), Artsalon (Потсдам), Одесського Міжнародного кінофестивалю та були відзначені нагородами. Сергій Буковський  є членом Спілки Кінематографістів України, Народним артистом України, лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка, володарем премії Телетріумф та Першої Національної Кінопремії «Золота Дзиґа». Зараз Сергій Буковський працює як незалежний режисер та веде режисерську майстерню для молодих документалістів.


Майстер-клас відбудеться 17 листопада у Домі “Майстер Клас” за адресою: вулиця Богдана Хмельницького, 57. Початок о 19:00, вартість за реєстрацією – 150 грн: http://bit.ly/2yz6eky Без реєстрації - 200 грн. Кількість місць обмежена. Квиток можна придбати безпосередньо перед початком заходу у Домі "Майстер Клас".

Поділитись в Facebook
2017-11-24