Українська кіноакадемія та DzygaMDB проведуть прямий ефір про законодавчі зміни в кіноіндустрії

Вебінар відбудеться 25 листопада у Facebook

25 листопада відбудеться прямий ефір “Законодавчі зміни в кіноіндустрії” за участі народного депутата та кінопродюсера Павла Сушка. Він розповість про роботу Підкомітету з питань кінематографії та реклами, головою якого він є, а також про найважливіші рішення Верховної Ради щодо кінематографії та про законодавчі зміни, які на найближчий період стоять в пріоритеті. Захід відбувається за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”.

Вебінар відбудеться 25 листопада о 19:00 на Facebook-сторінці онлайн-платформи DzygaMDB та Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”. Модератором прямого ефіру “Законодавчі зміни в кіноіндустрії” стане співзасновниця DzygaMDB та виконавча директорка Української кіноакадемії Анна Мачух.

Павло Сушко – народний депутат України IX скликання, заступник голови депутатської фракції політичної партії "Слуга народу", голова підкомітету у сфері кінематографу та реклами, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики, член Європейської кіноакадемії, член Української кіноакадемії, кінопродюсер, член Громадської ради Українського Оскарівського комітету.

Поділитись в Facebook
2020-11-16