Відкрито прийом заявок на участь у П’ятій Національній кінопремії “Золота Дзиґа”

З 15 грудня 2020 року і до 28 лютого 2021 року триватиме прийом заявок на участь у конкурсі П’ятої Національної кінопремії “Золота Дзиґа”. Для того, щоб подати фільм для участі, необхідно заповнити онлайн-форму на сайті Української Кіноакадемії.

До участі у конкурсі допускаються українські фільми та серіали або створені у копродукції з Україною, які відповідають таким вимогам:

  • повнометражні ігрові та анімаційні фільми, які були в українському кінопрокаті хоча б тиждень у період з 01 січня 2020 р. до 28 лютого 2021 р.;
  • повнометражні документальні, короткометражні ігрові, короткометражні анімаційні фільми, які були в українському прокаті хоча б тиждень або брали участь у конкурсі кінофестивалю з історією щорічної діяльності не менше 5 років та наявністю професійного журі в період з 01 січня 2020 р. до 28 лютого 2021 р.
  • оригінальні ігрові серіали, що мали прем'єру на загальнонаціональному телеканалі або вебплатформі в період з 01 січня 2020р. до 28 лютого 2021р., та без залучення фахівців із країни-агресора
  • наявність посвідчення національного фільму
  • всі репліки іноземною мовою мають бути субтитровані, озвучені або дубльовані українською мовою

Після закінчення прийому заявок буде оголошено довгий список претендентів. Переможців у номінаціях визначають члени Української кіноакадемії та Правління шляхом 2-етапного голосування. Імена лауреатів П’ятої Національної Кінопремії будуть оголошені під час урочистої церемонії вручення нагород, дату проведення якої буде оприлюднено згодом.

Поділитись в Facebook
2020-12-15