Розпочато приймання фільмів на участь у відборі на премію “Оскар”

Український Оскарівський Комітет відкрив приймання заявок для участі фільмів у відборі на премію "Оскар" Американської академії кінематографічних мистецтв та наук у категорії “Найкращий міжнародний повнометражний фільм” від України. Приймання заявок триватиме з 17 серпня до 31 серпня включно.

До участі у відборі допускаються фільми, які відповідають таким критеріям:

  • Фільм має вперше бути випущено у прокат у країні подання не раніше, ніж 1 січня 2022 року і не пізніше 30 листопада 2022 року та публічно демонструватися протягом щонайменше семи днів поспіль.
  • Фільми, що в будь-якій версії публічно демонструвалися чи розповсюджувалися поза театральним релізом до їхнього першого кваліфікаційного кінотеатрального релізу, не можуть подаватися на розгляд Кіноакадемії. Позатеатральна публічна демонстрація та розповсюдження включають, проте не обмежуються випадками: телепоказу та показу на кабельному телебаченні, PPV/VOD, розповсюдження DVD копій, розповсюдження на авіалініях, розповсюдження в мережі Інтернет.

Детальніше про умови та перелік вимог до кандидатів на участь читайте за посиланням: https://uafilmacademy.org/site/oscar.html.

Український Оскарівський комітет приймає матеріали виключно в електронному вигляді на Dropbox (за запитом на email a.machukh@uafilmacademy.org) у форматі PDF.

Результати відбору будуть оголошені на засіданні Українського Оскарівського Комітету, дату якого буде оголошено додатково.

Поділитись в Facebook
2022-08-17