Довгий список Фільмів Короткий список Фільмів

  Елювіум - Регенеративна істота

  Анімаційний фільм

  Самотній чоловік опиняється в дивному готелі, де все заздалегідь сплановано для його прибуття.

  Лабіринт

  Анімаційний фільм

  Що можна сказати про лабіринт, крім того, що він лабіринт?

  Подорож

  Анімаційний фільм

  «Подорож» - 7-хвилинна філософська драма, яка розповідає про намальовану дівчину. Героїня починає свою неймовірну подорож по світах фантазій художника, потрапляючи у складні ситуації та долаючи різні перешкоди , намагаючись знайти втрачену цінність – частину себе.

  Причинна

  Анімаційний фільм

  Анімаційний фільм за мотивами однойменної поетичної балади Т.Шевченка

  Хроніки одного міста

  Анімаційний фільм

  Хроніки одного міста...В маленькому провінційному місті постійно змінюються міські голови. Кожен голова зі своїми забаганкам

  Чудове чудовисько

  Анімаційний фільм

  Анімаційний фільм «Чудове чудовисько» створений студією «Червоний Собака» за 100% підтримки Держкіно України. Кінопроект став переможцем П'ятого конкурсного відбору Держкіно. Сценарій написаний на основі однойменної книжки Сашка Дерманського. «Чудове чудовисько» – це історія про незвичайну дружбу дівчинки Соні та монстрика Чу, що яскраво наповнена фольклорним, фентезійним та реальним світами.

  Я купив велосипед

  Анімаційний фільм

  Історія про те, як я купив велосипед.

  Я Чайник!

  Анімаційний фільм

  Маленька дівчинка живе у великій родині, та почувається доволі самотньо. Зустріч з поетом підштовхує її до поетичних спроб. У по-дитячому простих і наївних віршованих імпровізаціях розкривається світ дитини, її мрії, бачення світу і сприйняття родини

  UNEASINESS

  Короткометражний ігровий фільм

  Неспокій - це відчуття напруги та тиску, може бути зовнішнім і пов'язаним із навколишнім середовищем, але може бути також створене внутрішнім сприйняттям, яке спричиняє відчуття тривоги або інших негативних емоцій, таких як стрес, дискомфорт та занепокоєння.

  Благодать

  Короткометражний ігровий фільм

  Молода дівчина в пошуку змін. Проте старе зимове місто пропонує їй лише божественне.

  Бритва

  Короткометражний ігровий фільм

  Найголовніше в людині - велич духу.

  Бузок

  Короткометражний ігровий фільм

  Травень. Бузок квітне в Києві. П'ять подруг і алкоголь із найближчого супермаркета. Знайти п'ятилистник у бузку, щоб з'їсти на удачу. Треба бути сміливим, аби зіткнутися зі своїми страхами та ще більш сміливим, щоб розповісти про них найближчим.

  Випуск'97

  Короткометражний ігровий фільм

  Самотнє життя телемайстра Романа порушує приїзд до провінційного містечка однокласниці Люди. Ніхто про неї не чув уже понад двадцять років, ще з часів шкільного випуску. І зараз Роман намагається не втратити її знову.

  ВІДДАЛІК

  Короткометражний ігровий фільм

  Історія пари, що розмовляє перед сном про важливе, знята одним кадром. Нагороди: Wiz-Art Short FF (Львів, Україна) - Найкращий український короткометражний фільм OIFF (Одеса, Україна) - Найкраща акторська робота в українській програмі Molodist IFF (Київ, Україна) - Найкращий український короткометражний фільм. також учасник короткометражного міжнародного конкурсу Cottbus IFF (Коттбус, Німеччина)

  ДВЕРІ

  Короткометражний ігровий фільм

  Історія про важливість прийняття власних рішень, про складність вибору, про боротьбу людини з обставинами. Фільм про перемогу особистості над обставинами! Зйомки відбулися у районі Харківської пустелі (як її ще називають Кицівська пустеля або Бугристі піски), яка знаходиться в Печенізькому районі біля села Кицівка, Харківська область.

  Дім

  Короткометражний ігровий фільм

  АНОТАЦІЯ Коли назад шляху немає і вперед немає його також, коли репресії і близька присутність ворогів змушують відмовитися від звичного життя і свого дому, все, що ми можемо, – зберегти цей дім у собі.

  Ефект сходів

  Короткометражний ігровий фільм

  Короткометражний дипломний фільм. Випуск М. Г. Іллєнка 2017. Був цілком знятий за кошти режисера весною 2017 року. Брав участь у національному конкурсі на МКФ "Молодість" 2017 (осіння спеціальна подія).

  Ілюзія Контролю: Початок

  Короткометражний ігровий фільм

  З самого дитинства Віктор маніпулював іншими у власних інтересах. Поки одного разу він не виявив, що все своє життя він сам був об'єктом чиєїсь продуманої маніпуляції.

  Кінець місяця

  Короткометражний ігровий фільм

  Дівчина фотографує та знімає відео, але це не приносить їй доходу. Всі кошти вона витрачає на оренду своєї кімнати, де й проводить більшість часу. Якось із нею стається подія, про яку вона хоче розповісти братові. Але чи здатні вони розмовляти?

  Клітка для папуги, що говорить

  Короткометражний ігровий фільм

  Психологічна драма "Клітка для папуги, що говорить" - дебютний фільм режисера Ірини Асонової. Виробництво компанії Constant Production в партнерстві з Fresh Production Group. У серпні 2017 року фільм було відібрано до офіційної програми Монреальського міжнародного кінофестивалю, єдиного фестивалю з конкурсною програмою в Північній Америці, акредитованого FIAPF (фестиваль класу «А» ). Наразі світовими продажами фільму займається французька дистриб'юторська компанія Premium Films.

  НА СВОЇЙ ЗЕМЛІ

  Короткометражний ігровий фільм

  Фільм «На своїй землі» це не історія про війну, це історія про людей, які потрапили в певні складні обставини. Це щира та людяна історія, герої якої природні, «живі», близькі мені. Тут не має війни - тут є наслідки цієї жахливої трагедії. Війна у всіх забирає нормальне життя і саме це демонструє наш фільм.

  Намір

  Короткометражний ігровий фільм

  Фільм заснований за однойменним романом “Намір” українського письменника Любка Дереша. Історія розповідає про молодого хлопця Петра, що досліджує межі часу і простору. Петро зустрічає Гоцу Дралу, з якою хоче поділитися своїми знаннями та навчити її своїх здібностей, прагне змінити її погляд на порядок речей, у той час як вона намагається змінити його. Чи справді Петро обдарований надзвичайними здібностями?

  Невидима

  Короткометражний ігровий фільм

  Історія молодої вчительки сільської школи. Відвертий та ганебний випадок, що стається із нею прямо посеред уроку на очах у всього класу, змушує її звернути погляд всередину себе й зануритися у товщу своєї травмованої особистості. Та чи зможе вона тепер опанувати її?..

  Нетерпимість

  Короткометражний ігровий фільм

  17-річна Леся зі сходу тимчасово переїжджає із сім'єю в центральну Україну та закохується в місцевого хлопця. Але політична ворожість батька Лесі намагається зруйнувати взаємне кохання молодих.

  Післясмак

  Короткометражний ігровий фільм

  Поїхати в гості до п'яного незнайомця - весела імпровізація трьох друзів. Проте, не факт, що наміри хазяїна дому виявляться втішними.

  СВИНІ

  Короткометражний ігровий фільм

  Невдаха мент Толік вбиває дружину. Виявляється, що її тіло має надзвичайні властивості, воно здатне зцілювати. Толік зі своїм другом будують на цьому успішний бізнес. Але одного разу до них звертається крупний клієнт, і ця угода веде місто до судного дня.

  Солатіум

  Короткометражний ігровий фільм

  Лікар швидкої допомоги потрапляє в ситуацію, в якій від неї залежить життя бізнесмена який збив на смерть її маленьку дочку кілька років тому.

  Технічна перерва

  Короткометражний ігровий фільм

  Одна надзвичайна технічна перерва. Звіт без скорочень.

  У полі

  Короткометражний ігровий фільм

  Україна, сьогодення. Війна. Батько дізнається про загибель сина. Тіло залишилось на території контрольованій сепаратистами. Щоб знайти і повернути тіло сина додому, батько відправляється у зону бойових дій...

  Фотоморгана / Photomorgana

  Короткометражний ігровий фільм

  Мрія молодої дівчини реалізовується - вона портапляє на обкладинку модного журналу «ФОТОМОГАНА». Далі краще, вона стає справжньою моделлю й починає швидко досягати успіху, в такому омріяному нею світі глянцю. Але, цей новий світ не такий дружелюбний, як може здатися на перший погляд.

  Американська мрія. У пошуках правди

  Повнометражний документальний фільм

  «Американська Мрія. У пошуках правди» - продовження нашумілого кіна про життя емігрантів за океаном. На цей раз журналіст подорожує по США у пошуках успішних та відомих співвітчизників, які відверто і правдиво перебирають свої долі та резюмують головну проблему України.

  Будинок "Слово"

  Повнометражний документальний фільм

  1929 року в Харкові до будинку “Слово” запросили жити цвіт української інтелігенції. Їм надали нечувані на той час умови - багатокімнатні квартири з телефонами, їдальня, пральня, дитячий садочок і навіть солярій (на даху). А за кілька років практично всіх їх було або розстріляно, або відправлено на Соловки, або – до психлікарень.

  Вєаюфром

  Повнометражний документальний фільм

  Головний герой знімає своє життя на камеру, а автор фільму спостерігає за ним через власну камеру протягом шести років.Таким чином дві реальності з'єднуються в одному фільмі. А ще герой мешкає на дві країни, в США та Україні, де він шукає собі жінку. Ця пригода непередбачувана.

  Війна химер

  Повнометражний документальний фільм

  Історія про війну, кохання та смерть, відзнята її безпосередніми учасниками. За кадром, а потім і в кадрі двоє, хлопець, що пройшов добровольцем Іловайський котел та вихід з нього, розповідаючи про свої відчуття, та дівчина, режисер цього фільму, яка поїхала туди, звідки щойно пішла війна, аби зрозуміти, що відбувається з ними і що буде далі. до 500 символів

  Дельта

  Повнометражний документальний фільм

  Зав’южила-запорошила білогрива зимонька. На святих тепер всі сподівання, на молитви наші. Майбутнє відплило, а ми залишились. Заблукали, не потрапили на чарівний корабель. Завдання тепер просте – не згинути в тумані, не подохнути від холоду, не піти під лід. Не втрапити б у свої власні капкани. Чи ми тут всі в одній великій пастці? Бігаємо-метушимося по короткому колу, перераховуючи зниклих.

  Діксі Ленд

  Повнометражний документальний фільм

  Дитячий джазовий оркестр з Херсону. Одного разу все закінчується. Коли святі марширують у доросле життя!

  Контури

  Повнометражний документальний фільм

  Альманах, що складається з трьох фільмів про вуличне мистецтво, розповідає історії з міста Маріуполя, анексованого Криму та столиці України Києва.

  Майже 10.000 виборців

  Повнометражний документальний фільм

  Революція. Що далі? Місцевий активіст, повіривши у ідеали Революції Гідності, вирішив балотуватися в мери рідного міста, щоб змінити життя міста на краще. Та світ політики керується власними правилами. Та й чи готове його місто змінюватись? Тим часом, в країні вже майже 2 роки, як іде війна.

  Манливий, Солодкий, Без Меж або Пісні і Танці про Смерть

  Повнометражний документальний фільм

  Поетичний фільм-есе про життя та смерть, побудований на межі документальних та художніх методів.

  Одесити на Донбасі

  Повнометражний документальний фільм

  Фільм знятий у 2017 році. Тривалість 56 хвилин. Зйомки фільму проходили в Києві, Дніпрі, Одесі, а також на передовій зони АТО. Генеральний продюсер фільму - О. Дріз, керівник МПЦ «Фор-Пост» Режисер - О. Авшаров . Оператори - Максим Савченко, Антон Борисюк. Сценарій - Олександр Лірчук, Юлія Коршунова. Музика для фільму була надана відомим українським гуртом «АтмАсфера».

  Свій голос

  Повнометражний документальний фільм

  Дитина прийшла під браму зла, щоб перемогти його. Єдиною її зброєю була – слабкість, а єдиною фортецею – її колиска. Сюжет пісні Бенджаміна Бріттена (Benjamin Britten) на слова поета XVI століття Роберта Сузвела (Robert Southwell), що співає непереможний у всіх світових конкурсах дитячий хор “Щедрик”, обертається метафорою його долі. Саме свій голос стає опорою і порятунком для кожного героя фільму.

  Серце мами Гонгадзе

  Повнометражний документальний фільм

  Історія великої української любові непочутої жінки. Унікальна прижиттєва кіносповідь Лесі Гонгадзе про найбільш інтимні та надихаючі моменти її життя та двох синів, зафільмована в Україні, Грузії, Естонії та Франції з музикою композитора Володимира Гронського.

  Школа номер 3

  Повнометражний документальний фільм

  Фільм про підлітків, які побачили війну на сході України в свій ніжний віковий період. У стрічці ми бачимо переживання дітей, їхні маленькі та великі проблеми.

  Dzidzio Контрабас

  Повнометражний ігровий фільм

  Якщо трійця йолопів вирішила зайнятися незаконною справою, чекай кінця світу локального масштабу.

  IZI

  Повнометражний ігровий фільм

  У самотнього Ізі надмірна вага і депресія. Його брат пропонує йому роботу: перевести труну з тілом українського заробітчанина з Італії до українських Карпат. І подорож Ізі починається...

  Іній

  Повнометражний ігровий фільм

  Фільм - роуд-муві литовського режисера Шарунаса Бартаса, який відкриває реалії на Сході України очима литовських волонтерів.

  ІНФОГОЛІК

  Повнометражний ігровий фільм

  Британські вчені встановили, що сучасна людина в середньому проводить півтори години на добу за читанням новин. Однак це не стосується Максима, молодого й перспективного менеджера інвестиційної компанії. Він — інфоголік, котрий ані на мить не розлучається зі своїм телефоном. Залежність стає справжнім прокляттям, коли всі новини, про які дізнається Макс, починають відбуватися в його власному житті. Що робити в такій ситуації? Пошукати, що про це пишуть в інтернеті!

  Кіборги

  Повнометражний ігровий фільм

  Чи міг хтось подумати, що на початку 21 століття на українській землі запалає війна? Але імперські амбіції Росії і бажання тримати контроль над Україною призвели до вторгнення російських військ на територію України навесні 2014 року. Одним із важливих стратегічних об’єктів у війні став Донецький аеропорт. Впродовж 242 днів українські військові й добровольці утримували цей об’єкт, перебуваючи в облозі. Військових, які захищали аеропорт, за мужність і незламність назвали кіборгами.

  Лагідна

  Повнометражний ігровий фільм

  Дія фільму відбувається в наші дні. Жінці на пошті повертають посилку, послану нею деякий час назад чоловікові, що відбуває термін покарання за злочин, якого він не здійснював. Нещасна жінка, глибоко засмучена, вирішує їхати до чоловіка, щоб дізнатися, що сталося…

  Межа

  Повнометражний ігровий фільм

  Українсько-словацький кінофільм режисера Петера Беб'яка про контрабанду на кордоні між Україною та Словаччиною. Світова прем'єра стрічки відбулася 3 липня 2017 році на 52-му Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах, де вона брала участь в основній конкурсній програмі та здобула Приз за найкращу режисерську роботу. У широкий український прокат стрічка вийшла 16 листопада 2017 року.

  Мир вашому дому

  Повнометражний ігровий фільм

  Сценарій стрічки створено за п'єсою російського драматурга Григорія Горіна «Заду́шна молитва» (рос. Поминальная молитва) заснованої на збірці Шолом-Алейхема «Тев'є-молочар». Дія картини відбувається на початку ХХ століття. Тев'є-молочар живе в маленькому селі. Він бідний і вірить, що у його доньок є єдиний шанс уникнути бідності — вдале заміжжя. Тев'є приймає вигідну пропозицію від свата, але у його прекрасних доньок є інший план.

  Правило бою

  Повнометражний ігровий фільм

  Фільм розповідає про Тараса, боксера, який в останній момент, у силу обставин, повинен замінити сина тренера Карпова й виступити у фінальному поєдинку проти грізного противника.

  Припутні

  Повнометражний ігровий фільм

  Невдаха в амурних стосунках, шанувальник-початківець класичної музики та трішки поліглот Юра вирішує, що треба дещо змінити в своєму житті. Сподіваючись продовжити знайомство з чарівною Свєткою в коротеньких шортиках, «таксист за покликанням» Юра отримує в бонус її мати та кидається в мандрівку до Припутніх, де не «ловить» мобільний зв'язок, живуть по-українськи, розмовляють по-народному та діють не думаючи.

  Рівень Чорного

  Повнометражний ігровий фільм

  50-річчя стає початком складного етапу в житті весільного фотографа Кості. Все, що він любив і до чого був прив'язаний, відходить назавжди.

  Стрімголов

  Повнометражний ігровий фільм

  СТРІМГОЛОВ – це психологічна драма про Київ, тут і зараз. 27-річні негерої намагаються зробити непростий вибір в умовах "героїчного часу".

  Урок Магії

  Повнометражний ігровий фільм

  «Урок Магії» - фільм, що показує вагу дружби й гарної освіти. Знятий у 2016 році, мова: українська (планується дубляж на інші мови). Це динамічний, місцями лячний й водночас кумедний фільм для дітей 6-14 років. У стрічці брали участь молоді актори й заслужені діячі театру і кіно. Фільм знімався в України на різних локаціях: у Білгородський фортеці, музеї «Грот», у катакомбах та історичних будівлях в Одесі, у прикарпатських лісах. Фільм знято в 6К, переведено в 4К. Звук «dolby» зроблено в Чехії.

  Час хризантем

  Повнометражний ігровий фільм

  Після втрати близької людини, Ольга купує автомобіль і вирушає в подорож Києвом та його околицями. На своєму шляху вона зустрічає тих, хто остаточно втратив себе, і тих, кого ще можна спасти. У час хризантем в них є шанс віднайти гармонію і жити далі.

  Червоний

  Повнометражний ігровий фільм

  Сюжет стрічки розповідає про героя, який бореться за ідеали вільної України в умовах протистояння ворожому тоталітарному режиму.

  Чужа молитва

  Повнометражний ігровий фільм

  Під час війни вісімнадцятирічна татарка Саіде намагається врятувати двадцять єврейських дітей-сиріт. Щоб не потрапити в руки фашистів, маленьким іудеям необхідно «перетворитися» на татар, змінити одяг, імена, звичаї і навіть віру. Саіде, ризикуючи власним життям, допомагає їм.